Działki na sprzedaż

Działki na sprzedaż w Tarnowie i jego okolicach to oferty bardzo zróżnicowane. Po pierwsze działki mają różne powierzchnie, a po drugie ceny za ar również nie są jednakowe. Niektóre oferty mają dodatkowe zalety –  np. są w pobliżu lasu. Naszym zadaniem jest wsparcie Państwa w procesie poszukiwania wymarzonej działki budowlanej.

Działki sprzedawane są przede wszystkim z myślą o zbudowaniu na nich domu, choć pojawiają się też działki inwestycyjne. Są to oferty skierowane głównie do inwestorów. Na takich działkach zazwyczaj wskazane jest budowanie hal przemysłowych, magazynów czy też budynków mieszkalno-usługowych.

Grid
List

Działki budowlane Zgłobice

3Picture(s)
Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 działki budowlane o pow. 8,95 ar i 9,89 ar zlokalizowane w Zgłobicach. Teren działki przylega bezpośrednio do drogi gminnej publicznej. Media w granicy: woda, gaz, prąd. W najbliższym sąsiedztwie nowo powstająca zabudowa domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, drzew, krzewów.
80,550 PLN

Działka budowlana okolice Tarnowa

7Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjna działkę budowlaną o pow. 19 ar położona w okolicach Machowej. Działka o wymiarach 30 x 60m z bezpośrednim dojazdem droga asfaltowa, media na działce: gaz, woda, prąd w granicy. Na terenie działki znajduje się kilka pięknych ozdobnych sosen, wokół roztacza się panorama z widokami na pola i lasy.
104,000 PLN

Działka budowlna 13 ar Ładna gmina Skrzyszów

4Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 13 ar zlokalizowaną w gminie Skrzyszów. Działka położona jest na terenie równym, niezalewowym, z bezpośrednim dojazdem droga asfaltową. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie o pow. 6ar. Media w pobliżu, prąd w granicy, złożony wniosek WZ.
128,000 PLN

Działka budowlana Poręba Radlna

2Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1.14 ha położoną w Porębie Radlnej. Działka znajduje się na terenie lekko nachylonym, w zasięgu drogi asfaltowej. Media: woda, gaz i kanalizacja w zasięgu. Na terenie działki znajdują się: słup energetyczny o niskim napięciu oraz słup energetyczny o średnim napięciu.
590,000 PLN

Działka okolice Tarnowa

1Picture(s)
Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 13 ar zlokalizowaną w gminie Skrzyszów powiat Tarnów. Działka położona jest na terenie równym z dojazdem drogą asfaltową. Media na działce: woda, prad, gaz, kanalizacja. Do działki wydane aktualne pozwolenie na budowę wg załączonego projektu ,,Dom w Szyszkowcach 2" pracowni Archigon.
119,000 PLN

Działka Zgłobice

3Picture(s)
Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane o łącznej powierzchni 75 ar zlokalizowane w Zgłobicach. Teren działki przylega bezpośrednio do drogi gminnej publicznej. Media w granicy: woda, gaz, prąd. W najbliższym sąsiedztwie nowo powstająca zabudowa domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, drzew, krzewów.
525,000 PLN

Działka Tarnów

1Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr. 25/16 obręb 101, o powierzchni 11ar w świetnej lokalizacji przy ulicy Czarnowiejskiej w Tarnowie. Działka posiada aktualny plan zagospodarowania terenu. Media znajdują się w bliskim zasięgu. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 14,5m x 87m.
100,000 PLN

Działki w Pogórzu Ciężkowickim

7Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchniach 30 arów oraz 36 arów w malowniczej miejscowości Bogoniowice. Numery działek to 207/6 oraz 207/7. Dojazd bezpośredni z drogi gminnej. Media w sąsiedztwie.
105,000 PLN

Atrakcyjna działka niedaleko Tarnowa

7Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w świetnej lokalizacji, około 7km od Tarnowa. Prąd, gaz na działce, kanalizacja, prąd w bliskim sąsiedztwie. Działka kształtna 53m x 27m, równa.
105,000 PLN

Działka w Tarnowie

1Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 ary w świetnej lokalizacji przy ulicy Czarnowiejskiej. Działka posiada aktualny plan zagospodarowania terenu. Media znajdują się w bliskim zasięgu. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20m x 100m. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji oferty Biuro Nieruchomości Panorama Tel.
230,000 PLN

Działka budowlana Skrzyszów

6Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów. Działka znajduje się na terenie niezalewowym. Wszystkie media w bliskim zasięgu. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna oraz przyroda. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji oferty.
105,000 PLN

Działka budowlana uzbrojona Pleśna

11Picture(s)
Witam Państwa Serdecznie Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną w Pleśnej uzbrojoną we wszystkie media . Grunt ma kształt długiego prostokąta gdzie koniec działki jest równoznaczny z wejściem do lasu więc śpiew ptaków za oknem gwarantowany . Działka znajduje się na górce z której jest widok na piękne krajobrazy wokół .
90,000 PLN
53 Wyników wyszukiwaniaNa stonie

Działki budowlane Skrzyszów i inne okolice Tarnowa

Zdecydowanie najwięcej ogłoszeń dotyczący działek na sprzedaż mieszczących się poza Tarnowem. Zwykle zlokalizowane są w mniejszych miejscowościach, w których z biegiem lat prawdopodobnie będzie przybywać mieszkańców. Teraz ich ceny są korzystne, a z czasem będą tylko rosnąć. Jeżeli jeszcze nie są Państwo przekonani do mieszkania poza miastem, to być może właśnie ten argument ekonomiczny Państwa przekona.

Dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd między mniejszymi miejscowościami a Tarnowem.  Dojazd zajmuje nawet kilkanaście minut – jest tak w przypadku działek budowlanych w Skrzyszowie (można dojeżdżać samochodem, autobusem lub rowerem).

Działki budowlane w miejscowości Ładna

Działki budowlane w Ładnej cieszą się popularnością, m.in. ze względu na bliskość zieleni. Im bliżej natury, tym żyje się spokojniej i można oddychać czystym powietrzem.

 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem działki?

W każdym ogłoszeniu znajdą Państwo przybliżoną lokalizację działki, jej wymiary oraz cenę. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferty różnią się od siebie, a więc może zdarzyć się, że w ogłoszeniu pojawi się jeszcze informacja o kształcie działki lub o dodatkowej powierzchni np. na uprawy polne.

Warto zainteresować się dokładnym położeniem wybranej nieruchomości. Oczywiście po umówieniu się na spotkanie – przedstawimy Państwu szczegół dotyczące wybranej działki i okolicy, w jakiej się znajduje. Dla niektórych brak asfaltu nie będzie problemem, dla innych może być to czynnik decydujący o rezygnacji, radzimy więc uważnie czytać ogłoszenia. Warto wiedzieć, czy będzie trzeba wliczać jakieś dodatkowe koszty. Nie zaszkodzi też zajrzeć do planów inwestycyjnych okolicy. Gwarantujemy, że zapewni to Państwu spokój.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem działki w Tarnowie lub jego okolicach. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się znaleźć perfekcyjne miejsce na Państwa dom. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania i przybliżymy, jak wygląda cały proces.