Działki na sprzedaż

Działki na sprzedaż w Tarnowie i jego okolicach to oferty bardzo zróżnicowane. Po pierwsze działki mają różne powierzchnie, a po drugie ceny za ar również nie są jednakowe. Niektóre oferty mają dodatkowe zalety –  np. są w pobliżu lasu. Naszym zadaniem jest wsparcie Państwa w procesie poszukiwania wymarzonej działki budowlanej.

Działki sprzedawane są przede wszystkim z myślą o zbudowaniu na nich domu, choć pojawiają się też działki inwestycyjne. Są to oferty skierowane głównie do inwestorów. Na takich działkach zazwyczaj wskazane jest budowanie hal przemysłowych, magazynów czy też budynków mieszkalno-usługowych.

Grid
List

Atrakcyjna działka budowlana 11ar Radłów

5Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjna działkę budowlana o powierzchni 11 ar położona w miejscowości Radłów. Działka znajduje się na terenie równym z dojazdem drogą asfaltową, następnie utwardzoną. Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Do działki zostały wydane WZ. Otoczenie działki to cicha i spokojna okolica z widokiem na pobliskie łąki oraz las.
99,900 PLN

Działka w Łoponiu

2Picture(s)
Oferujemy do sprzedaży działkę w Łoponiu , przy drodze A4. Teren przylega do drogi fragmentem długości ok. 350 metrów. Oferowana powierzchnia składa się z kilku przyległych działek w niesymetrycznym kształcie . Całość to 169 arów z czego ok. 55 ar położonych jest na terenie oznaczonym symbolem ; U – tereny zabudowy usługowej .
676,000 PLN

Działka budowlana 18 ar Ładna

3Picture(s)
Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18 ar zlokalizowana w miejscowości Ładna, gmina Skrzyszów. Działka o wymiarach: 28 x 65m położona jest na terenie równym, dojazd droga asfaltowa, ostatnie 100m drogą utwardzoną. Media: prąd, gaz, woda w zasięgu.
140,000 PLN

Działka budowlana 16 ar Radlna gmina Tarnów

2Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjna działkę budowlaną o powierzchni 16 ar zlokalizowaną w miejscowości Radlna, gmina Tarnów. Działka położona jest na terenie równym z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Otoczenie działki stanowi luźna zabudowa domów jednorodzinnych.
176,000 PLN

Działka budowlana (WZ) - WIDOKOWA

6Picture(s)
Widokowa działka 55 ar w Łękach Górnych (20 km na wschód od Tarnowa) w kształcie trapezu . Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy, na działce gaz i woda, energia el. e pobliżu. W miejscowości brak miejskiej kanalizacji . Działka bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej (98 m). Możliwość podziału działki na 2 mniejsze .
159,000 PLN

Działki w RUDCE k/Wojnicza – NEGOCJUJ CENĘ !!!

9Picture(s)
Piękne działki budowlane, ładnie nasłoneczniona, w bezpiecznej odległości od zgiełku miasta i dostatecznie blisko by zapewnić swobodną i szybką komunikację z miastem . Okolica domów jednorodzinnych , łąk i lasów . W sąsiedztwie, także inne działki na których systematycznie powstają nowe zabudowania.
500,000 PLN

Działka budowlana pow 15 ar okolice Tarnowa

4Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 15 ar, położona w Łęgu Tarnowskim. Działka znajduje się na terenie równym z dojazdem droga asfaltową. Wymiary działki ok 20m x 65m. Media w zasięgu. Otoczenie działki to cicha i spokojna okolica, dużo zieleni oraz piękna panorama na pola i łąki.
155,000 PLN

Działka budowlana 16 arów niedaleko Wojnicza

2Picture(s)
Działki budowlane w okolicy WOJNICZA Piękne 16 arowe działki budowlane, do sprzedaży osobno lub w całości, ładnie nasłoneczniona, w bezpiecznej odległości od zgiełku miasta i dostatecznie blisko by zapewnić swobodną i szybką komunikację z miastem . Okolica domów jednorodzinnych ,łąk, lasów i zbiorników wodnych.
65,000 PLN

Działka budowlana Tarnów

9Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży piękną działkę budowlaną o pow. 10,20 ar zlokalizowaną w Tarnowie. Działka o wymiarach ok 30m x 32m położona jest na terenie równym, dojazd drogą gminną utwardzoną. Bardzo atrakcyjna lokalizacja: działka znajduje się blisko centrum. Z terenu działki rozpościera się piękna panorama z widokiem na pola i lasy, bardzo cicha, spokojna okolica..
100,000 PLN

Działka budowlana Tarnów

1Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlana o pow. 12 ar zlokalizowana w Tarnowie. Działka położona jest na terenie równym, blisko centrum, obręb 101. Media na działce: prąd i gaz, wodociąg i kanalizacja w zasięgu. Dojazd do działki droga gminna utwardzoną. W MPZP teren działki przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo – usługową.
250,000 PLN

Działka budowlana Tarnów

1Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlana o pow. 24 ar zlokalizowana w Tarnowie. Działka położona jest na terenie równym, dojazd drogą gminną utwardzoną. Media na działce: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja w drodze. Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum, obręb 101. W MPZP teren działki przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo – usługową.
500,000 PLN

NOWA LEPSZA CENA MOŻNA KUPIĆ KAŻDĄ OSOBNO

1Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 327ar lub "KAŻDA OSOBNO" w Tarnowie, sąsiadujące ze sobą stanowiąc prostokąt o wym. 84m x 400m. Działki położone są na terenie płaskim, media w zasięgu. Teren znajduje się przy istniejącym już osiedlu bloków.
4,053,425 PLN
53 Wyników wyszukiwaniaNa stonie

Działki budowlane Skrzyszów i inne okolice Tarnowa

Zdecydowanie najwięcej ogłoszeń dotyczący działek na sprzedaż mieszczących się poza Tarnowem. Zwykle zlokalizowane są w mniejszych miejscowościach, w których z biegiem lat prawdopodobnie będzie przybywać mieszkańców. Teraz ich ceny są korzystne, a z czasem będą tylko rosnąć. Jeżeli jeszcze nie są Państwo przekonani do mieszkania poza miastem, to być może właśnie ten argument ekonomiczny Państwa przekona.

Dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd między mniejszymi miejscowościami a Tarnowem.  Dojazd zajmuje nawet kilkanaście minut – jest tak w przypadku działek budowlanych w Skrzyszowie (można dojeżdżać samochodem, autobusem lub rowerem).

Działki budowlane w miejscowości Ładna

Działki budowlane w Ładnej cieszą się popularnością, m.in. ze względu na bliskość zieleni. Im bliżej natury, tym żyje się spokojniej i można oddychać czystym powietrzem.

 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem działki?

W każdym ogłoszeniu znajdą Państwo przybliżoną lokalizację działki, jej wymiary oraz cenę. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferty różnią się od siebie, a więc może zdarzyć się, że w ogłoszeniu pojawi się jeszcze informacja o kształcie działki lub o dodatkowej powierzchni np. na uprawy polne.

Warto zainteresować się dokładnym położeniem wybranej nieruchomości. Oczywiście po umówieniu się na spotkanie – przedstawimy Państwu szczegół dotyczące wybranej działki i okolicy, w jakiej się znajduje. Dla niektórych brak asfaltu nie będzie problemem, dla innych może być to czynnik decydujący o rezygnacji, radzimy więc uważnie czytać ogłoszenia. Warto wiedzieć, czy będzie trzeba wliczać jakieś dodatkowe koszty. Nie zaszkodzi też zajrzeć do planów inwestycyjnych okolicy. Gwarantujemy, że zapewni to Państwu spokój.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem działki w Tarnowie lub jego okolicach. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się znaleźć perfekcyjne miejsce na Państwa dom. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania i przybliżymy, jak wygląda cały proces.