Obiekty na sprzedaż

Nieruchomości pod inwestycje na sprzedaż w Tarnowie i w okolicach są świetną szansą na rozwinięcie swojego biznesu lub spróbowania czegoś nowego – np. założenia swojej własnej działalności. Obiekty nieruchomości można też kupić po to, aby je komuś wynająć.

Grid
List

Nieruchomość pod inwestycje w Tarnowie

1Bathroom(s)
1Picture(s)
280
Jedyna w Tarnowie nieruchomość 30 arów działki budowlanej +280 m2 zabudowań. Teren jest ogrodzony.
850,000 PLN

Widokowy pensjonat w Krynicy

14Bathroom(s)
11Picture(s)
500
Oferujemy na sprzedaż funkcjonujący, widokowy pensjonat w Krynicy. Obiekt położony jest w centrum Krynicy w strefie A uzdrowiska. Usytuowanie obiektu południowe z widokiem na Górę Parkową. Powierzchnia obiektu to ok. 500 m2. Pensjonat składa się z 12 urządzonych pokoi gościnnych, są to pokoje 2,3 osobowe, studio 4 osobowe, apartament 5 osobowy.
2,600,000 PLN

Budynek przemysłowo- produkcyjny

3Bathroom(s)
7Picture(s)
320
Oferujemy na sprzedaż budynek o szerokim przeznaczeniu w miejscowości Pilzno. Budynek o powierzchni 320 m2 znajduje się na działce 13 arów. Idealnie nadaje się na działalność przemysłową, handlową czy produkcyjną. Był wykorzystywany pod hutę szkła więc posiada wszystkie potrzebne podłączenia, własny rurociąg na gaz średnio-ciśnieniowy oraz wymagane pozwolenia.
1,190,000 PLN

Jedyny taki grunt w okolicy -1,5 ha!

6Bathroom(s)
8Picture(s)
2,000
Oferujemy do sprzedania atrakcyjną działkę z zabudowaniami w Tarnowie. Nieruchomość znajduje się obok trasy 94 na Kraków oraz obwodnicy Tarnowa co daje idealne połączenie z autostradą A4. Idealne miejsce aby dzięki niższym kosztom prowadzić produkcję z eksportem na Kraków czy Rzeszów. Budynki o powierzchni ponad 2000m2 mieszczą się na działce 1,5 ha.
2,700,000 PLN

Lokale pod zakład

5Bathroom(s)
4Picture(s)
1,770
Oferujemy na sprzedaż lokale użytkowe, blisko Tarnowa ( 17 km), mała odległość od autostrady A4. Całkowita powierzchnia terenu to 0.5Ha utwardzona kostką brukową oraz ogrodzona. Na terenie zakładu znajduję się: 1.Budynek biurowo- magazynowy 2. Zakład produkcyjny 3. Hala magazynowa Całość posiada prąd, media, wodę, gaz, kanalizację, ogrzewanie na gaz.
1,550,000 PLN
  5 Wyników wyszukiwaniaNa stonie

  Stan obiektów i ich przeznaczenie

  W naszej ofercie znajdują się obiekty przeznaczone na pensjonaty, zakłady obiekty przemysłowe, produkcyjne oraz wiele innych działalności. Niektóre nieruchomości dają też możliwość zrealizowania własnego pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni. Każda oferta różni się stanem. W zależności od sprzedającego – nieruchomości mogą być już gotowe do użytkowania zaraz po zakupie, ale zdarzają się też takie, które wymagają wykończenia lub gruntownego remontu.

  Formalności przed zakupem nieruchomości pod inwestycje w Tarnowie

  Zanim zaczną się Państwo interesować nieruchomościami pod inwestycje na sprzedaż w Tarnowie, warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami. Ważne jest wzięcie pod uwagę powierzchni obiektu, jego lokalizacji i przeznaczenia. Kluczowe dla Państwa powinno być też to, czy mają Państwo fundusze, aby inwestować w ewentualne remontowanie budynku.

  Koniecznie trzeba sprawdzić, czy dany obiekt spełnia wszystkie wymogi prawne i czy widnieje w księdze wieczystej. Nieruchomości niemieszkalne objęte są także podatkiem VAT, który należy doliczyć do kosztów. Oczywiście agenci z biura Nieruchomości PANORAMA pomogą Państwu ze wszystkimi formalnościami. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu porozmawiania o ofertach obiektów na sprzedaż.

  Nieruchomości na sprzedaż Tarnów

  Zadzwoń +48 608 372 500 lub napisz biuro@nieruchomoscipanorama.pl