Lokale użytkowe

Lokale użytkowe na sprzedaż w Tarnowie to oferta przeznaczona dla osób, które chcą posiadać na własność miejsce na swój biznes. Nieruchomości na sprzedaż w Tarnowie reprezentują sobą różne warunki. Niektóre lokale są w stanie surowym, inne są już wykończone i gotowe do używania. Powierzchnie sprzedawanych nieruchomości oraz ich ceny zależą od osoby, która chce je sprzedać. Wpływ na kwotę zazwyczaj ma położenie lokalu. Wszystkie nieruchomości w centrum lub jego okolicach mają wyższą cenę niż te na obrzeżach. W naszej ofercie pojawiają się pomieszczenia, które mogą służyć jako sklepy, biura czy magazyny.

 

Grid
List

Stylowy budynek na mieszkania lub działalność – NEGOCJUJ CENĘ

5Picture(s)
0
Do sprzedania nieruchomość 10 km na północ od Tarnowa, do zagospodarowania na cele mieszkaniowe, lokal gastronomiczny lub usługowy . Budynek z dachem kopertowym z blachy trapezowej wymienionej 5 lat temu, wybudowany z pięknej cegły palonej, częściowo podpiwniczony .
260,000 PLN

Lokal usługowy Tarnów

1Bathroom(s)
12Picture(s)
197
Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w centrum Tarnowa. Powierzchnię całego lokalu stanowią: pomieszczenia przeznaczone na działalność usługowa - 165m2 oraz garaż o pow.32m2 mieszczący samochód dostawczy, mogący również stanowić oddzielny lokal lub magazyn. Część handlowo – usługowa posiada pomieszczenia o pow.
750,000 PLN

Biura ul Spokojna

2Bathroom(s)
5Picture(s)
1,009
Mamy dla Państwa lokale do wynajęcia przy ulicy Spokojnej. Pomieszczenia biurowe na parterze : 1. Dwa pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 33m2 2. Większy lokal 18,6 m2 jest przechodni. Na tym samym piętrze znajduje się wspólna toaleta damska i męska, pomieszczenie socjalne. Pomieszczenie biurowe 1 piętro : 1.Lokal 17,8m2 2.
0 PLN
  3 Wyników wyszukiwaniaNa stonie

   O czym warto pamiętać przed zakupem nieruchomości użytkowej?

  Chcąc kupić lokal użytkowy, warto na początku jasno określić swoje wymagania co do powierzchni, ceny, przeznaczenia oraz lokalizacji – to znacząco ułatwi poszukiwanie odpowiedniej nieruchomości. Bardzo ważną kwestią przy zakupie lokalu użytkowego jest to, że do ceny netto należy doliczyć dodatkowe koszty. Trzeba bowiem dodać do nich podatek VAT, który wynosi 23%, oraz koszt wpisania do księgi wieczystej. Jeżeli chodzi o kwestie umów, to mogą Państwo liczyć na pomoc przedstawiciela Nieruchomości PANORAMA.

  Wszystkie pytania i wątpliwości również mogą Państwo kierować do naszych agentów nieruchomości. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów ofert nieruchomości na sprzedaż w Tarnowie.

  Nieruchomości na sprzedaż w Tarnowie

  Zadzwoń +48 608 372 500 lub napisz biuro@nieruchomoscipanorama.pl