Działki na sprzedaż

Działki na sprzedaż w Tarnowie i jego okolicach to oferty bardzo zróżnicowane. Po pierwsze działki mają różne powierzchnie, a po drugie ceny za ar również nie są jednakowe. Niektóre oferty mają dodatkowe zalety –  np. są w pobliżu lasu. Naszym zadaniem jest wsparcie Państwa w procesie poszukiwania wymarzonej działki budowlanej.

Działki sprzedawane są przede wszystkim z myślą o zbudowaniu na nich domu, choć pojawiają się też działki inwestycyjne. Są to oferty skierowane głównie do inwestorów. Na takich działkach zazwyczaj wskazane jest budowanie hal przemysłowych, magazynów czy też budynków mieszkalno-usługowych.

Grid
List

Działka rolna Tarnów

3Picture(s)
Sprzedam działkę rolną nr 14/3 obręb 323 o powierzchni 165 ar w Tarnowie przy ul Rudy Młyny. Działka płaska o nieregularnym kształcie przylegająca do drogi asfaltowej gminnej, media znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.
100,000 PLN

Nieruchomość gruntowa

1Picture(s)
Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,stanowiąca dz. ew. nr 206/1o powierzchni 3887m2 obręb 0014 w miejscowości Podlesie Machowskie, w gminie Pilzno, w powiecie Dębickim w woj. podkarpackim Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym ,podpiwniczony o powierzchni użytkowej 261,73 m2.
1,600,000 PLN

Działki Pogórska Wola

2Picture(s)
Przedmiotem sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 0.56 ha położone w miejscowości Pogórska Wola w gminie Skrzyszów obręb 0003 Działka o nr 1514/2 o pow. 0,36 ha o wym 23 x 155m przylegająca do drogi gminnej i dz nr 1515 o pow. 0,20 ha o wym.
550,000 PLN

Działki w Tarnowie

1Picture(s)
Do sprzedania trzy działki w Krzyżu (wjazd od ulicy Komunalnej) o łącznej powierzchni 1.226 ha i wymiarach 36 x 450m w tym działki nr 4/8 i 4/2 (65,56 ar) oznaczone jako zabudowa techniczna a działka 3/6 (57,04 ar) to tereny zieleni lasy . Działki położone są na terenie płaskim i przylegają do al.
279,000 PLN

Działki Widokowe

1Picture(s)
Przedstawiamy 2 rolne działki widokowe nr 367 i 368 w gminie Pleśna obręb Janowice dojazd drogą gminną nr 354 , ładnie nasłonecznione ( stok południowy) w bezpiecznej odległości od zgiełku miasta i dostatecznie blisko by zapewnić swobodną i szybką komunikację z miastem . W okolicy cisza spokój , łąki, lasy i cudowne krajobrazy. Zapraszamy na prezentację.
139,000 PLN

DZIAŁKA POGÓRSKA WOLA

5Picture(s)
Działka Pogórska Wola Przedstawiamy na sprzedaż działkę nr 647/3 obręb 003 o powierzchni 48.63 ar . Działka jest zalesiona i leży przy drodze gminnej, w której jest kanalizacja, gaz, prąd. Zapraszamy na prezentację. Tel.
60,000 PLN

Działka inwestycyjna w Tarnowie

1Picture(s)
Sprzedam działkę o powierzchni 38,30 ar w Tarnowie nr dz.11 obręb 260 wjazd od ul Skrzyszowskiej drogą gminną nr 133/3 i 47/1. Do sąsiedniej działki zostały wydane warunki zabudowy. Zapraszamy na prezentację i przedstawienie oferty.
85,000 PLN

Atrakcyjne działki w Tarnowie

1Picture(s)
Do sprzedania trzy działki w Krzyżu (wjazd od ul. Pankiewicza) o łącznej powierzchni 1.0754 ha i wymiarach 41x245m, w tym 21ar działki budowlanej MN / U-1, 82.54 ar to tereny zieleni lasy ZL-2 ,ZP-2 i 4 ary oznaczone jako tereny zabudowy usługowej U-3. Działki położone są na terenie płaskim, są ładnie nasłonecznione, media w bliskim sąsiedztwie.
379,000 PLN

Atrakcyjna działka budowlana 11ar Radłów

5Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjna działkę budowlana o powierzchni 11 ar położona w miejscowości Radłów. Działka znajduje się na terenie równym z dojazdem drogą asfaltową, następnie utwardzoną. Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Do działki zostały wydane WZ. Otoczenie działki to cicha i spokojna okolica z widokiem na pobliskie łąki oraz las.
99,900 PLN

Działka w Łoponiu

2Picture(s)
Oferujemy do sprzedaży działkę w Łoponiu , przy drodze A4. Teren przylega do drogi fragmentem długości ok. 350 metrów. Oferowana powierzchnia składa się z kilku przyległych działek w niesymetrycznym kształcie . Całość to 169 arów z czego ok. 55 ar położonych jest na terenie oznaczonym symbolem ; U – tereny zabudowy usługowej .
676,000 PLN

Działka budowlana 18 ar Ładna

3Picture(s)
Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18 ar zlokalizowana w miejscowości Ładna, gmina Skrzyszów. Działka o wymiarach: 28 x 65m położona jest na terenie równym, dojazd droga asfaltowa, ostatnie 100m drogą utwardzoną. Media: prąd, gaz, woda w zasięgu.
140,000 PLN

Działka budowlana 16 ar Radlna gmina Tarnów

2Picture(s)
Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjna działkę budowlaną o powierzchni 16 ar zlokalizowaną w miejscowości Radlna, gmina Tarnów. Działka położona jest na terenie równym z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Otoczenie działki stanowi luźna zabudowa domów jednorodzinnych.
176,000 PLN
49 Wyników wyszukiwaniaNa stonie

Działki budowlane Skrzyszów i inne okolice Tarnowa

Zdecydowanie najwięcej ogłoszeń dotyczący działek na sprzedaż mieszczących się poza Tarnowem. Zwykle zlokalizowane są w mniejszych miejscowościach, w których z biegiem lat prawdopodobnie będzie przybywać mieszkańców. Teraz ich ceny są korzystne, a z czasem będą tylko rosnąć. Jeżeli jeszcze nie są Państwo przekonani do mieszkania poza miastem, to być może właśnie ten argument ekonomiczny Państwa przekona.

Dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd między mniejszymi miejscowościami a Tarnowem.  Dojazd zajmuje nawet kilkanaście minut – jest tak w przypadku działek budowlanych w Skrzyszowie (można dojeżdżać samochodem, autobusem lub rowerem).

Działki budowlane w miejscowości Ładna

Działki budowlane w Ładnej cieszą się popularnością, m.in. ze względu na bliskość zieleni. Im bliżej natury, tym żyje się spokojniej i można oddychać czystym powietrzem.

 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem działki?

W każdym ogłoszeniu znajdą Państwo przybliżoną lokalizację działki, jej wymiary oraz cenę. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferty różnią się od siebie, a więc może zdarzyć się, że w ogłoszeniu pojawi się jeszcze informacja o kształcie działki lub o dodatkowej powierzchni np. na uprawy polne.

Warto zainteresować się dokładnym położeniem wybranej nieruchomości. Oczywiście po umówieniu się na spotkanie – przedstawimy Państwu szczegół dotyczące wybranej działki i okolicy, w jakiej się znajduje. Dla niektórych brak asfaltu nie będzie problemem, dla innych może być to czynnik decydujący o rezygnacji, radzimy więc uważnie czytać ogłoszenia. Warto wiedzieć, czy będzie trzeba wliczać jakieś dodatkowe koszty. Nie zaszkodzi też zajrzeć do planów inwestycyjnych okolicy. Gwarantujemy, że zapewni to Państwu spokój.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem działki w Tarnowie lub jego okolicach. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się znaleźć perfekcyjne miejsce na Państwa dom. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania i przybliżymy, jak wygląda cały proces.