Domy i mieszkania stan deweloperski

Domy, mieszkania w stanie surowym w Tarnowie to wyjątkowa oferta dla osób, chcących urządzić swoje cztery ściany po swojemu. Puste mieszkanie daje wiele możliwości i nie trzeba martwić się o remont generalny. Stan deweloperski daje sposobność do natychmiastowego działania ekipy remontowej zaraz po otrzymaniu kluczy do mieszkania lub domu.

Grid
List

Dom w zabudowie bliźniaczej

4Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
112
Oferujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej. Dużym plusem jest wykończenie pod klienta, co pozwala państwu mieć wszystko pod swój gust raz marzenia. Położony na Osiedlu Strusina,ul. Rady Europy. Idealna lokalizacja aby cieszyć się ciszą i spokojem a jednocześnie mieć blisko do centrum.
425,000 PLN
  1 Wyników wyszukiwaniaNa stonie

  Czym właściwie jest stan deweloperski?

  Stan deweloperski oznacza wykończenie mieszkania lub domu przez dewelopera. W zależności od firmy deweloperskiej niektóre elementy mogą się różnić, ale wszystkie szczegóły są zawarte w umowie. W mieszkaniu deweloperskim zwykle powinny być: rozprowadzone wszystkie niezbędne instalacje, zamontowane grzejniki, parapety, drzwi oraz położenie tynków na ścianach i realizacja wylewki na podłodze. Natomiast w domu deweloperskim oprócz tych elementów powinny być jeszcze: wykonane schody i droga dojazdowa, zamontowanie rynien, ocieplenie poddasza oraz wykończenie elewacji.

  Domy i mieszkania stan deweloperski na sprzedaż w Tarnowie

  Zadzwoń +48 608 372 500 lub napisz biuro@nieruchomoscipanorama.pl

   

  Istotne kwestie dotyczące budynków deweloperskich

  Wybierając dom lub mieszkanie w stanie deweloperskim w Tarnowie, warto dobrze przyjrzeć się umowie, aby wiedzieć, jakie prace będą konieczne do zrealizowania. Czasem deweloperzy określają konkretny termin na zamontowanie kuchni lub wykończenie łazienki. Kolejną ważną sprawą jest przyjrzenie się budynkowi podczas oficjalnego odbioru. To moment, w którym należy skontrolować, czy deweloper wywiązał się ze wszystkich elementów umowy.

  Pomagamy ze zrozumieniem wszystkich formalnych kwestii!